BAY Asansör Mühendislik çalışmış olduğu tüm projelerde vermiş olduğu taahhütleri eksiksiz yerine getiren, kalite standardını daima yüksek tutan, her gün gelişen teknolojiyi yakından takip eden, müşterilerine en kaliteli ve kesintisiz hizmeti vermek için kendini her konuda geliştiren, sektörün en iyi asansör firmaları arasında yerini almıştır.

Konusunda eğitimli personelimiz, uzman mühendislerimiz, uzun yılların bilgi birikimi, mesleki tecrübemiz ve kaliteli ve çağdaş hizmet anlayışımızla her türlü asansör montajı, revizyonu ve bakım konularında müşteri memnuniyetini ön planda tutmak prensibimiz olmuştur.

BAY Asansör Mühendislik ülkemizin çeşitli yerlerindeki toplu konutlarda, hastanelerde, okullarda, otel ve rezidanslarda yüzlerce asansör imalatı ve montajını yaparak kullanıma sunmuştur. Yıllardır sorunsuz hizmete devam eden bu asansörlerden dolayı haklı bir gururu yaşamaktayız.

Hizmetimizin devamlılığı, politikamızın güncelliği ve müşteri memnuniyeti ana hedeflerimiz arasında olup, kalite sistemimizi daima ileri götürmeyi, sürekli iyileştirmeyi ve kalite hedeflerimize zamanında ulaşmayı tüm çalışanlarımızla beraber düstur olarak görmekteyiz...